В виготовлення важливими пунктами є лекала, технологія виготовлення і якість самого пошиву. Для базових лекал важливо відповідність їх разміро-ростам величинам габітусу для якого створюється одяг. Наш конструкторський відділ постійно стежить за тенденцією зміни разміро-ростових величин нашого габітусу.

Ще одним головним фактором є багато річний досвід роботи з обраним нами габітусом.

Завдяки основним факторів наші вироби утворюють хорошу посадку на фігуру.

Наші вироби виготовлені за допомогою сучасного обладнання. Сама технологія виготовлення відповідає ГОСТованім правилам і нормам сьогодення.

На нашому підприємстві при народженні вироби в нього вкладають тільки любов і позитивну енергетику. Тому дані вироби завжди привертають увагу наших клієнтів і пересічних громадян. Що в подальшому дозволяє з легкістю реалізовувати готову продукцію і показувати споживачам, що одяг дійсно дарує задоволення.

На все етапах народження нового вироби всі творці ставляться з величезною відповідальністю до своєї роботи. Також в виготовлення існує кілька контролів якості. Починаючи з контролю якості деталей крою, потім кілька разів перевіряється якість напівфабрикатів і на завершення виріб проходить останній контроль. І тільки після цього на виріб навішують ярлики, упаковують і віддають в склад. Проходячи таку кількість контролів наші вироби виглядають якісними і конкурентоспроможними серед інших виробів на ринку.